hledat

Zaneprázdněný Action Bronson se v poslední epizodě Blue Chips vrací k původnímu zvuku

Sdílej
Je pravda, že fans mnoho vodítek ohledně chystaného Blue Chips 7000 neměli a první, kýčovitý singl Let Me Breath o zvuku nosiče příliš nevypovídal. Následující spolupráce s Rick Rossem v singlu 9-24-7000 už přinesla noblesní atmo, které evokovalo Bronsoliniho první releasy jako Dr. Lecter nebo Well-Done. Na albu také přistál starší singl s Big Body Besem Durag vs. Headband.
 
 
Pro fanoušky, kteří si příliš neoblíbili Bam Bamův debut Mr. Wonderful z roku 2015 a například v singlu Baby Blue nemohli vystát jeho vokál v refrénu, bude jistě potěšující zjištění, že se Bronson na Blue Chips 7000 vrací k původnímu zvuku, známému z jeho prvotin či předchozích epizod Blue Chips. Ten nejlépe vynikne v písních typu Chop Chop Chop nebo Chairman’s Intent. Muzikálnost jde oproti Mr. Wonderful stranou, vrací se strohá samplovaná škola a flow vytažená snad až z paty.
 
Produkci si rozebrala silná producentská jména, s nimiž autor dlouhodobě spolupracuje – všestranný Kanaďan Harry Fraud, nezastavitelný The Alchemist a producentská dvojice Party Supplies. Kromě již zmíněné účasti Big Bodyho Bese a Rick Rosse v prvních singlech si v poslední epizodě Blue Chips zařádili i Mayhem Lauren a Jah Tiger.
 
 
A co způsobilo pozdržené vydání? Podle rozhovoru pro magazín Complex se jednalo hlavně o clearing samplů, jež měly na desce zaznít. Bronson odhadl, že ze sta procent zvuků prošlo na finální release kolem třiadevadesáti procent, což autor zhodnotil jako úspěch, jelikož clearingem často neprojde podstatně větší procento. Některých ztracených samplů však Bronson litoval a zvažoval, jestli je zkusit přehrát nebo je nahradit jiným samplem.
 
Dalším důvodem zpozdění bylo samozřejmě opět žrádlo. Kromě Bam Bamových pořadů F*ck That’s Delicious a Ancient Aliens to byla mimo jiné příprava vlastní kuchařky, částečně inspirované některými recepty z F*ck That’s Delicious. „Nejde o kuchařku. Nejde o paměti. Tohle je oddanost Actiona Bronsona, knížka o ohromující síle vynikajícího – ne, za*raně vynikajícího, jídla. Bronson je Homer týhle éry a F*ck, That’s Delicious je současná odysea, plná receptů, cestování po světě, songů a hulení," cituje Bronsona server 2dopeboyz.com.
 
Tak jako tak si Bronsolini ani po shození další (pracovní) zátěže jen tak neoddychne. Na konci srpna letošního roku totiž začne na snapchatu uvádět noční, alternativní pořad o randění Hungry Hearts. A to by měl ještě do konce roku začít uvádět čistě svůj vlastní pořad.
 
Album Action Bronson – Blue Chips 7000 právě vychází a níže si ho můžete poslechnout celé.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, consequenceofsound.net, complex.com

Diskutuj na Bbarak.cz