hledat

Tags:

Vzpomínáte na zlínské DeFuckTo? Jazzy a DJ Fatte se opřeli do špinavého podkladu

Sdílej

Producent z Valašského Meziříčí s hudebním pseudonymem Washelll není běžnému oku příliš známým pojmem, přesto na Moravě své uznání má. Jeden ze zakladatelů komunity Check Da Skills chystá v závěru tohoto roku materiál „Rest in Feat Mixtape“, jehož součástí je i novinka „Co se děje“.

Ta si naší pozornost vyžádala nejen díky zajímavému a špinavému podmazu, ale zcela jistě i účastí dvou členů kdysi diktující zlínské ikony De Fuck To. Zatímco škrábance v podání DJ Fattea nás rozhodně neurazí, s rapem Jazzyho už je to o něco horší.

Bohužel nás neokouzlila flow i nevýrazný refrén. Takové to pofňukávání a pocit ukřivděnosti starých vlků poukazujících na newcomers je už tak nějak až nudné klišé. Kvitujeme nádech devadesátek, ale výsledek díru do světa neudělá.   

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1

1 komentář

  1. Karel 19. 6. 2019

    Tak nevím, čím autor článku poslouchá nebo zda-li není ovlivněn tím rádoby trendy New school rapem, ale tohle sahá obsahem mnohem výš! Klišé? No tohle “klišé” má více slov jak cele album těch krásně pomalovaných chlapců! Je Dobre ze se objevují tyto věci !! Respekt! A beat je neskutečná střela! Valasskej Preemo! Jen tak dal! Počkám si na další!

Diskutuj na Bbarak.cz