hledat

Tags:

Michajlov hlásí návrat na svobodu a avizuje zajímavé věci pro rok 2020

Sdílej

Pokud fanoušci českého hokeje chodí v ulicích v národních dresech při každém větším úspěchu na světovém šampionátu, příznivci brněnského Michajlova mohou dnes vyrazit do štrýtu v mikinách či trikách „Free Michajlov“. Za dobré chování byl předčasně propuštěn z věznice v Pardubicích a v tuto chvíli je už na cestě do „Šalingradu“. A co bude dále?

V úterý 4. února proběhlo sezení u soudu, které nakonec rozhodlo ve prospěch Michajlova. Rozhodnutí trestního orgánu mu nakonec umožnilo opustit výkon trestu o rok a půl dříve, což je dobrou zprávou pro všechny jeho fanoušky. A jisté je, že velmi brzy bude možné okusit nejen jeho staré funkční věci z desek „Ronin“ či „Mezi řádky“, ale nově i skladby z desky „1991“, která vyšla již v době, kdy si odpykával svůj trest.

Team několika lidí v tichosti pracoval na tour, která bude dle zákulisních informací čítat hned 17 zastávek. Kompletní jízdní řád by mohl být odhalen již v neděli, stejně jako by velmi brzy měl vyjít nový singl s klipem. Čekají nás asi velké věci, protože Michajlov bude mít po rapu hlad, stejně jako po jeho tvorbě mají hlad fanoušci.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1