hledat

Kdo jsme

Hudební nadšenci tvořící denně aktualizovaný  webzine mapující domácí i zahraniční hiphopovou kulturu s občasnými výlety do jiných žánrů jako RnB nebo Reggae. V roce 2023 slavíme čtyřiadvacáté narozeniny a na scéně jsme nejtradičnější značkou.

O čem píšeme

Stavíme na původním publicistickém obsahu zahrnujícím audio i video novinky, rozhovory, recenze či fotoreporty. To vše s přídavným servisem pro čtenáře formou partylistu či soutěží. Kromě hudby dostávají prostor také tanec, graffiti nebo móda.

Na koho cílíme

Naši čtenáři jsou především mladí lidé ve věku mezi patnácti a pětatřiceti lety, ovšem určitá skupina fanoušků, která nás sledují ode dne 0, jsou samozřejmě ještě starší. Lidé, kteří buď aktivně poslouchají hip hop, nebo se o tento žánr okrajově zajímají a vyhovuje jim množství a forma.

S kým jsme spolupracovali

T-Mobile, O2, Mountain Dew, ČSOB, Pinneli (Semtex Energy Drink), skateshop.cz, LG, Ecko & G-Unit, Russel Atletics, Hip Hop Kemp, Votvírák, Uprising, Hip Hop Žije, Metronome, Boombox parties, Queens.cz, Footshop, Footshop.cz, Converse, Indielabels.cz, Adidas, Lucerna Music Bar, Futurum a další.

Pro více informací a zaslání ceníku: bobby@bbarak.cz