hledat

Chceš být součástí nového Refewova klipu? S námi můžeš!

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Blakkak EP rotuje v přehráváčích fanoušků již několik týdnů, avšak je to pořád pohanské dítě a chybí mu pořádný křest. Jestli ohňem nebo svacenou vodou ukáže až prostor žižkovských Zahrádek, kde se již brzo budeš moct zůčastnit křestu a natáčení nového klipu tohoto libeňského střelce. A díky bbarak.cz tohle celé můžeš dát zdarma. Okeey?

Pojďme rovnou k věci, protože jak sám Refew říká, není čas ztrácet čas. Čas bys neměl ztrácet ani ty a rozhodně si nic neplánovat na prvního září 2017. Jedině, že bys již měl naplánováno se objevit na Zahrádkách Žižkov, kde se bude křtít a točit. Točit se nebudou jen dlouhé papírky v rukou návštěvníků, či piva z místního baru. Točit se bude hlavně klip k nové skladbě z alba O Tři Bloky Dál, které bude dalším a prvním uceleným projektem pod hlavičkou Blakwood, který Refew dodá ještě letos. A Refew na to rozhodně nebude sám, podpoří jej nejen kolegové z labelu Blakkwood, ale i pražská stálice Rest. No a jestli je první skladba Redy předzvěstí toho, v jakém rytmu a tématech se bude album pohybovat, je se na co těšit. Ulice Refewovi není cizí. Cizí mu nejsou ani živé vystoupení a u toho žižkovského můžeš být zdarma. Stačí odpovědět na soutěžní otázku. Soutežíme o 2×2 vstupy.

Správné odpovědi posílej do 29.9. na adresu soutez@bbarak.cz, s předmětem Soutěž – Refew a nezapomeň přibalit i rychlý kontakt na tebe! Výherce budeme kontaktovat individuálně.

Který z níže uvedených raperů nikdy nedělal spolupráci s Refewem?

a. Fosco Alma
b. Delik
c. Tafrob

Akce: Refew – Křest EP Blakkak
Místo: Zahrádky Žižkov, Koněvova 1271/101, 130 00 Praha 3-Žižkov
Cena: 100,-
Facebook event

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz