hledat

Tags: ,

Matys a Kenny Rough nakonec vyšvihnou album, z něhož by měl možná radost i Jules Verne. Jak přívětivý je další singl s Renne Dangem?

Sdílej

Andělem ověnčené vydavatelství Ty Nikdy už je tu s námi docela dlouho, v letošním roce ale zatím nabídlo pouze krátký Ideův pozdrav formou EP „O rakvích a lidech“.

Již poslední květnový den však převezmou štaferu Martin Matys a Kenny Rough, jejichž společné album se bude pyšnit jménem, ze kterého by musel mít radost i Jules Verne.

Na nahrávce „20 000 míľ pod morom“ se nakonec i s už známým bonusem „David“ vměstnalo třináct skladeb, s tím, že mezi návštěvami zastihnete i Václava Roučka, Supu, Garanda, Boy Wondera, Resta nebo Supu.

V případě dalšího videoklipu z prostředí Vnitroblocku padla volba na devátý track v pořadí jménem „Fella“, do něhož zavítal Renne Dang, jenž si svým letošním singlem „Kytky z pumpy“ stanovil osobní rekord. Alespoň tedy pokud jde o zhlédnutí.

Díky Kennymu a Robinu Moodovi, jenž uchopil do rukou kytaru, před vámi leží věc, jejíž přívětivá melodická linka by se neztratila ani na rádiových vlnách.

Tracklist:
01 Wake n bake (feat. Boy Wonder)
02 Home Alone
03 Hitlist (feat. Dyzivv & Luna & Rest)
04 Výdych-Nádych
05 Dievča (feat. VR & Samuel Hošek)
06 Onetake (feat. Laura Weng)
07 Spomal (feat. Paulie Garand & Zea)
08 Modriny (feat. Supa & Laura Weng)
09 Fella (feat. Renne Dang)
10 Playback
11 RLRCSTR
12 Dobre bude (feat. Idea)
13 David (bonus track)

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

1 komentář

Diskutuj na Bbarak.cz