hledat

Tags:

Český Slavík 21 aneb Jak Řezník všechny vyhlásil, nafasoval svoje kilo a Monika Bagárová ze sebe udělala trubku v přímém přenosu

Sdílej

Po 4 letech proběhlo v pátek v Karlínském divadle vyhlášení ankety Český Slavík, kterého zreinkarnoval Karel Janeček a během večera se toho událo dost. V anketě letos hlasoval rekordní počet lidí (1 678 328 hlasů). Jak už jsme psali nedávno, tak tenhle rok byla jediná žánrová kategorie rap / hip hop a díky Řezníkovi bude mít naše zaprděná scéna zas pár dní o čem mluvit!

Pokud jste páteční přímý přenos nestihli, nevadí, máme pro tebe kompletní výsledky a dáme si i všechno podstatný, co se během galavečera událo. Nejhorší obavy se nenaplnily a Slavíka si naštěstí neodnesl Ortel ani Lipo. Křivdy byly napraveny, páč si Řezník došel pro odpíraného Slavíka a nafasoval od Jakuba Horáka i 100 tisíc, které Márty před lety nedostal, neb byl jako vítěz své kategorie vyřazen.

Jak se dalo očekávat, převzetí ocenění nebylo jen tak, vyhlásil celou českou scénu i anketu a požádal svoje fanoušky, ať mu příští rok už už svoje hlasy neposílají. Jeho projev zjevně rozhodil nejednoho z přítomných, nejvíc však Moniku Bagárovou, která měla potřebu zběsile reagovat a zajistila si tím zcela jistě místo v některým z dalších Řezníkových tracků. Přítomné v sále určitě nepotěšil, když prohlásil: „Myslím si, že tady u nás jsou šikovný, talentovaný, progresivní umělci, ale ty tady dneska neseděj v tomhle sále.“

Za nejstreamovější track na českém internetu pořadatelé označili Rozdělený světy Viktora Sheena, což se dalo očekávat, přesto si Viktor tohle ocenění osobně nepřevzal a pravděpodobně to reflektuje jeho pohled na hodnotu této ceny. Kromě trapných vtipů Ondry Sokola  proběhlo i pár failů, jako když cenu pro Viktora Sheena vyhlašoval Karlos Vémola ( proboha proč?) nebo když podnikatel a aktuální prezident ankety Karel Janeček, který si udělal nemalý promo a neodpustil si vyjádření k proticovidovým opatřením. „Nesmíme podlehnout tomu hroznému tlaku na očkování našich dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje,“ prohlásil Janeček. O miliardářově motivaci koupit tuhle anketu, nechť si udělá bystrý čtenář závěry sám. Poznamenám, že TV Nova se po odvysílání přenosu od vyjádření mecenáše večera  i celého Českého Slavíka 2021 distancovala.

Vím, že se vám to nebude líbit, ale nejlépe to vystihl Jirka Burian aka Kapitán Demo, který s nadsázkou, ale dost trefně poznamenal: „Ty ceny jsou k ničemu, protože hudba to je umění, to je energie, to je láska. To není sport, brácho!“  A nutno dodat, že tahle rapovou scénou nenáviděná crew předvedla vlastně jedinej  koukatelnej gig za celej večer. Pokud ovšem nepočítáme Rytmusovu exhibici se skvělým OPoštárisBandem za zády. Za mě je oživená anketa celkem zbytečná záležitost, která vlastně nikomu žádnou přidanou hodnotu nikomu nepřináší a prachy, které tahle sranda stála, by šli určitě využít lépe… Takže posíláme gratulace Řezníkovi a Marpovi, kterej skončil na druhém místě. Celý večer si můžeš zkouknout na voyo.cz a dej nám v komentech vědět, co si o téhle hudební anketě myslíš.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ČESKÝ SLAVÍK 2021

HIP HOP & RAP

1.místo: Řezník (19295 hlasů)

2.místo: Marpo (19185 hlasů)

3.místo: Raego (16282 hlasů)

NEJSTREAMOVANĚJŠÍ ČESKÁ SKLADBA

Viktor Sheen – Rozdělený světy

Podrobné kompletní výsledky ZDE.

zdroj foto: ČTK

 

Tagy: