hledat

Tags:

Daniel z Brno reprezent nenechal nitkou suchou na Dji Wichovi, Majk Spiritovi a Lvcasi Dopeovi

Sdílej

Hudební kredit brněnského rappera Daniela v posledních letech výrazně stoupá. Na začátku tohoto roku vypustil s DJem Fattem EP, které si získalo pozornost napříč naší zemí. Jeho tvorbu zdobí upřímnost, což dokazuje i další vizuál, který se váže ke skladbě „Špatně schovaný matro“.

Daniel si v tomto případě servítky s celou řadou předních tuzemských tváří a pálí na solar. „V tomto tracku jsem do nikoho nechtěl valit, chtěl jsem udělat úplně primitivní věc, protože jsem v poslední době psal depky, a už mi z toho jebalo. Vzniklo to, když Patrasová jela někde ožralá, nevěděl jsem o čem psat, a to byla první věc, co mě napadla,“ připustil brněnský interpret.

Původní záměr ale vykrystalizoval v regulérní diss směřovaný na hlavy interpretů, kteří jsou v potravním žebříčku československého rapu zatím stále mnohem výše. „Máňa se mi tam hodil do rýmu, a pak už to nabralo tenhle směr a jel jsem do všech, kteří mi prostě přijdou vtipní. S Wichem se neznám, ale pár lidí v mým blízkým okolí s ním mají ve finále většinou blbý zkušenosti. Chová se jak 13letá pička rozmazlená,“ vyjádřil se Daniel na adresu producenta, který je v našich končinách označován za krále beatmakerů.

„Dál je tam Lukáš Doup, kterej nedávno nalítl zezadu do borca, dal mu facku zezadu jak největší gangster. Spirit, kterej to hraje na duchovno, přitom je všude (prej) sjetej, atd. Je mi jedno, co kdo dělá, ať si dělají. Ať si užívají peníze, slávu a nevím co vše. Ale je vtipný, že lidi mají vzor v takových dementech,“ vysílá do éteru jasné poselství, které by se mohlo dočkat i odpovědi. Dočkáme se dalšího zajímavého beefu? Možná, že bude v roce 2019 živo.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

 • 1

3 komentáře

 1. Jakub Straka 30. 3. 2019

  Wiche mám v piči, ale tohle noname koště, co jeho gangsta život znamená zatrhnuty nehet.. radši to nedělej

  1. Jabko 21. 4. 2019

   “jeho gangsta život znamená zatrhnuty nehet..” Hehehe, tys úplný král slov, Strako! 😂 Hele, nahoď nějaké rýmy, tvůj “Božka Němcová styl” by mohl být opravdu zajímavý!😁

 2. Dave 9. 7. 2019

  Mě spíš vždycky přišlo vtipný, jak se Wich s každým buď hudebně rozešel nebo pohádal, viz. Indy, Nironic, Rasco, Ektor, Lvcas. Že by nakonec fakt byla chyba u něj?

Diskutuj na Bbarak.cz