Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

VR/Nobody? MC Rene? Monkey Business? Mc´s z Los Angeles? Konec s Prago Radima nevykolejil…

Sdílej

Můžeme začít třeba jeho kapelou, se kterou zásadně nezamávalo ani několik odchodů a příchodů. "Champion Sound jede dál, brzy zas zahrajeme s někým z našich pak chystáme na podzim velkej projekt s legendary MC Reném v Německu. Dělám na desce Champion Sound, kterou by měli narapovat MC´s z Los Angeles, za kterejma jedu na konci srpna. Už máme nahranou kapelu, smycčce, připravujeme dechy a hlavně se nám v zámoří píšou sloky. Bude to takovej vintage sound, mix breaku a boombapu," ozřemil hudebník, který už si zahrál na prestižních tanečních událostech typu Battle of the Year, Outbreaku, Juste Debout, The Notorious IBe či Top 2 The Floor.
 
Třetí čtvrtletí roku 2017 by se mělo nést ve znamení společné desky s beatmakerem a emceem jménem Hey!zeus.i, který už hostoval na jeho předešlém počinu s Madame Pepper. "Na podzim nám konečně vyjde duet. Dělá kouzelný beaty a já troubím, hraju, břinkám, zpívám a tluču na všechno, co bylo ve studiu k mmání. Tahe freejazz-hiphopová deska s hostama Teknical Development.Is nebo Stacy Epps vyjde na labelu Minority Records někdy po létě a je to vážně divočina," pokračoval muž, jehož specialitou je saxofon, příčná flétna, MPC či bicí pad, jenž stále hraje s kytaristou Mraky Mrakem aka Djem Jeffology na akcích a tanečních battlech.
 
Jedna atraktivní věc, ve které má prsty, se však dostane do oběhu mnohem dříve. "Právě se míchá druhá deska VR/Nobody, na který sem dělal. Album bude české a musím říct, že skvělé," navnadil fanoušky Radimo, jehož práci můžete podpořit i na DVD, které vzniklo v rámci dvojnásobně vyprodané velké Lucerně Dje Wiche. Ani to však ještě nebude z jeho strany všechno. "Chystám se točit pro Renka nebo Gypsyfromthefuture a navrch jsem začal hostovat s Monkey Business. Nápadů se v hlavě rodí hromada a plány s Affrem máme ještě velký," uzavřel ten, který v minulosti absolvoval evropské šňůry s Black Moon nebo Diamondem Dm.
 

P.S..: Když Radimo tu a tam odloží nástroje, Veronice Donutkové (@deravabuchta) pomáhá i s různým video obsahem. Např. pro tanečnici Chilli…

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *