Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

Tenki ft. Oliver Lowe, Raklo rukono – Magnet (prod. Raklo Rukono)

Sdílej
 
Jen co bys kamenem dohodil od ostravských Safari, stojí Tenki se svým albem Walkman, které brzy spatří světlo světa, a které si také z větší části produkoval. K desce vznikl výborný melancholický videosingl Spolu. Jak dále podrobněji informoval Austy, jako hosté se na desce objevili Yoga Spank a zbytek Safari crew, Psychoboy, DJ Milk, Oliver Lowe a Raklo Rukono. Poslední dva zmíněné si pozval i do druhého, tentokrát mnohem méně vážného, singlu Magnet.
 
 
Zatímco Tenkiho bych v první chvíli málem nepoznal, Oliver mi v úvodu připomíná Efka z Pio Squad. Obojí v pozitivním slova smyslu. Líbí se mi, že Snupa nasadil temnější hlas, k němuž se uchyloval spíš na začátku sólové dráhy, a který mu coby rapovému Budu Spencerovi seděl. Samotné sloky nejsou ale textově nic, co byste v minulosti neslyšeli a instrumentál se i přes dobrý zvuk rychle oposlouchá. Refrén a instrumentál skladby zařídil Raklo Rukono.
 
Uvidíme, kam nás Tenki s Walkmanem zavede. Album vychází 16. prosince. Release v ostravském Street Art shopu proběhne od 17:00.
 
 
Zdroje: tenki fb fan page
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *