Tenki vyráží do ulic se svým sólem. Na úvodním singlu se objevuje i další člen Safari

Návrat Safari do ulic a éteru se skloňoval pár měsíců zpět, ale zdá se, že se tak nakonec nestane. Ne všichni členové chtěli tahat stejnou silou za to společné lano. Výsledkem ale nemusíme být rozhodně zklamáni, neboť se pozná, kdo je aktivní, a kdo ne. Loni to byl Yoga Spank, letos závěr roku patří Tenkimu, který v prosinci vyhodí na prodejní pulty svou desku „Walkman“.

Lidé s nákloností ke slezskému rapu toto jméno velmi dobře registrují a i tuto novinku si nenechají ujít. Pokud stále váháš, nebo ti je jméno nepříliš známo, zkus ochutnat první singl nesoucí název „Spolu“, na kterém se objeví i Yoga Spank. Zajímavostí je také fakt, že si celou věc produkoval sám Tenki. Posun je znát, aby sis obrázek udělal sám, přikládáme i věc z desky, kterou nahrál před lety s C-Gunem.

Autor nového dlouhohrajícího materiálu již odkryl datum vydání, které je naplánované na 16. prosince. Spolu s touto informací byl přibalen také cover a tracklist, ve kterém můžete naleznout kromě hlasu Yogy Spanka také jména jako Raklo Rukono, Oliver Lowe a Dj Milk. 

Tracklist:

01. WALKMAN / prod. Tenki 
02. ROLEX + Dj Milk / prod.Tenki 
03. SPOLU + Yoga Spank / prod. Tenki 
04. DISSNABANDUKRYS / prod. Tenki 
05. STROJBOY + Psychoboy / prod. Tenki 
06. GRIME AŤ VÍME / prod. Paul Crans 
07. SVOBODA / prod. Paul Crans 
08. CELA / prod. Tenki 
09. ONA A ON / prod. Tenki 
10. MAGNET + Oliver Lowe / Raklo Rukono / prod. Raklo Rukono
11. NECH TO PLAVAT + Safari / prod. Tenki  
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná