hledat

Poslední výstřel legendy. Která kapela po dalším albu věší kariéru na hřebík?

Sdílej

Když se fanouška hip hopu zeptáte "Can I kick it?", pravděpodobně se vám dostane odpovědi "Yes, you can!" a to je přesně refrén z jedné z nejlegendárnějších skladeb této čtyřky. A tato parta hodlá do toho kopnout ještě jednou. Bohužel, naposled. Alespoň nám to tvrdí. Bandička se rozpadala již v roce 1998 a nehrála spolu až do roku 2006, kdy stihla jednu tour v rámci USA. Každý čekal, že chemie začne znovu fungovat a parta se hecne k dalšímu albu. Nestalo se. Pár vystoupení v následujících letech žádnou velikou masu nepřitáhlo a na své si přišli spíš fajnšmekři a skalní fans.

Když v březnu roku 2016 zemřel nečekaně Phife Dawg, nikdo už nevěřil, že kapela ještě někdy něco vydá. Nečekané se však stalo realitou a během října kapela oznámila na Twitteru svůj plán. Ještě jedno, poslední album. Co však bude obsahovat?

Již název a obal napovída, jaký vztah mají ATCQ k dnešní populaci a kultuře. Název sám o sobě lze vyložit vícero způsoby, buďto jako reakci lidstva na odkaz této formace, nebo naopak, jako loučení se s rapovým světem. Svým posledním albem. Na albu makala celá partička – Ali Shaheed Muhammad, Q-Tip, dokonce i Jairobi. Chybět nebudou ani nové, neslyšené sloky od Phife Dawga, jelikož většina alba vznikla ješte před jeho smrtí. A abychom vás naladili ještě víc, potvrzené featuringy má Kendrick Lamar, Busta Rhymes, André 3000 nebo Elton John. A to není málo.
 
 
We got it from here…Thank you 4 your service vychází již 11. listopadu 2016 a předobjednávat jej můžete z oficiálního eshopu kapely.
 
 

Diskutuj na Bbarak.cz