hledat

Otrokovice zažijí Majka Spirita s osmi muzikanty za zády. Soutěžte o lupeny

Sdílej

Čím bude PrimeTime tour exkluzivní? "Majk Spirit si vybral 8 skvělých muzikantů, kteří povýší běžný koncert v něco jedinečného! Show bude delší než bývá běžně zvykem. O jedinečnosti svědčí i fakt, že se na území celého Československa odehraje pouze na deseti vybraných místech," slíbil Jakub Vodárek, manager agentury Backstage. 
 
Proč zrovna Otrokovice? "V minulosti zde měl Majk dva velmi úspěšné koncerty, které měly neopakovatelnou atmosféru. Zcela nekuřácké a reprezentativní prostory Otrokovické Besedy  jsou pro tuto ojedinělou show ideální! Jako bonus bude připravena stejně jako před rokem i druhá taneční EDM KISS stage! Pro náročné klienty bude realizována rozsáhlá VIP zóna, s úžasným výhledem na koncert a mnoha dalšími výhodami. O kvalitní hudební zážitek bude postaráno i technicky! Majk Spirit a jeho team si přivezou kompletní zvukovou a světelnou režii, aby byl zážitek z koncertu umocněn speciální audiovizuální show," doplnil promotér.

Koncert Majka Spirita nebude jedinou událostí večera, jak již bylo zmíněno těšit se můžete na dvě hudební stage. O taneční EDM stage se postará rádio Kiss Publikum. Vystoupí zde DJs Mirix, George a Stenli. Na hlavní LIVE stage se kromě Majka Spirita s kapelou můžete těšit na vystoupení mladého Klasika. Párty DJ na hlavní stage nebude nikdo jiný než DJ Lowa. Sedminásobný champion CZ/SK djingu. O „rozehřátí publika“ se postará slovenský DJ a producent Grimaso , kterému bude sekundovat Dj Flegmatik.

Kompletní informace o předprodeji naleznete zde. Z Valašska bude mimochodem vypraven speciální párty bus.

KDY: 18.11.2016
KDE: Otrokovická Beseda
Start: 20:00
Na co se těšit:  Majk Spirit s kapelou, exkluzivní prostory, audiovizuální zažitek, velký doprovodný program, 2x stage, VIP Zóna.

Soutěž o 2×2 lístky:

Jak se Michal Dušička nikdy netituloval?

a) Dilema

b) Koko Šajs

c) Koko Najs

d) Velký princ

Správnou odpověď posílette na mail soutez@bbarak.cz do 16. 11. Jako předmět zprávy uveďte Backstage a kromě civilního jména prosím přiložte i rychlý kontakt na Vás. Hodně štěstí!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz