hledat

Ve vzduchu visí audio novinka od Chaozzu. „Jednu novou písničku mít budeme,“ ubezpečuje Kato

Sdílej
 
O tom, jak těžce se po tolika letech oprašoval archivní materiál…
 
"Není to comeback v pravém slova smyslu, nemáme nový materiál. Jen chceme fanouškům znovu připomenout staré časy. Pro mě osobně se vlastně nic nezměnilo. S kluky jsem se vídal, s někým víc, s někým míň. A písničky naskočily hned," ozřejmil Kato. "Na podzim jsme si to vyzkoušeli a najednou bylo všechno zpátky, což je úžasné," doplnil Bass.
 
O tom, jak na koncertní comeback reagovali fanoušci, kteří zestárli společně s kapelou…
 
"Bylo úžasné číst vzkazy fanoušků – chtěl jsem na vás jít v patnácti, ale máma mě nepustila. Teď je mi třicet a konečně si to chci užít," uvedl Rusty, na nějž navázal Ba2s: "A pak je taky varianta, že tehdy ho máma nepustila a dneska zase nemá hlídání."
 
O tom, co mohou příznivci čekat a jestli dojde i na nějaký nový materiál…
 
"O drobné změny jsme se pokoušeli, ale u fanoušků jsme moc nepochodili," přiznal Bass. Bude to prostě takový happening, který doufáme, že si užijeme my i naši příznivci. Jednu novou písničku ale mít budeme. Půlka koncertu jinak bude s kapelou, takže už z podstaty to bude jiné. A v dalších písních se sem tam vyskytne nějaká změna. Po 15 letech bychom některé věci formulovali přece jen jinak. Ale lidi chtějí slyšet ty samé písně, tak je dostanou," uzavřel Kato.
 
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *