Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

Tono S – Strach (prod. Matúš Široký a Maroš Hečko)

Sdílej

Ze schodů za barákem až na stříbrné plátno. Sen možná každého mladého člověka, který začíná rapovat. Někdo převleče cestou kabát tolikrát, že v momentě kýžených 15 minut slávy vypadá jak uvaděč v cirkusu v pestrobarevném hávu. A nebo si svou cestu šlapete sami a bez chutě se komukoliv podřizovat. Možná jste autorem Receptu Na Úspech, právě tak, jako Tono Suchota. Tento nadnesený masterpiece však není témou dnešního audio videa. Je jim strach. Strach, který nutí nás všechny o sobě pochybovat. Který vystupuje na povrch v nejhorší možné chvíli. A který Pán Člajn zvládnul personifikovat naprosto dokonale.
Titulní skladba k povídkovému psychotrilleru DOGG je na světě a Tono dokazuje, že jeho lyrika je naprostým vrcholem v rámci obou republik. Avšak rapovat by nešlo bez pořádného beatu. Psychotické bubny dodala dvojice Matúš Široký a Maroš Hečko a saxofón zní z rukou a úst Nikolaje Nikitina.
Jestli je Strach pouhým odleskem toho, co přinese plnohodnotný film DOGG, měli by jste si lístky do kina pořídit již teď. A pokud je tento singl od mistra Suchoty jen náznakem toho, co můžeme od jeho dalšího sólo projektu čekat, radujme se

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *