hledat

Tags:

Štrýt Boombox s Indy & Wich a Dropkidem se přiblížil. Zahrajete si o volňásky do Lucerny?

Sdílej

Milí fandové někdejšího „vypálenýho pražskýho štýla“, pomalu se nám přibližuje Štrýt Boombox, který v Lucerna Music Baru otevře své brány již ve středu 22. května úderem dvacáté hodiny večerní.

To, zda se dorazí podívat na koncert také přílepský rodák Kazma, nám v době vzniku tohoto článku známo nebylo, nicméně člen základní sestavy La4 samo sebou absentovat nebude a kdo ví, možná dorazí i někteří další staří psi, co přiložili ruce k dílu na desky „My tři“ a „Hádej kdo“.

Právě reedice těchto výborně prodávaných nosičů z let 2002 a 2006 se totiž bude ve třetí květnové dekádě v centru metropole křtít a tak je jasné, že budeme svědky obsáhlé série nejstarších, starších, ale i novějších záležitostí, které jsou díky některým nadčasovým beatům Dje Wiche stále relevantní.

K tomu si je třeba připočíst také účast nováčka Dropkida, kterému tento měsíc vylézá pod hlavičkou Warner Music debutová deska „Fofrlajf“, se kterou pomáhal mladému tvůrci právě ostřílený Andre.

Soutěž o 2 x 2 volňásky do LMB:

Který tělovýchovný úkon sedí ke koncertní prezentaci Indyho nejvíce?

a) kotoul
b) výmyk
c) dřep
d) klikování

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pondělí 20. května. Jako předmět zprávy uvedte Hádej kdo a přidejte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správná odpověď byla c) a po dvou lístcích získaly Edita F. a Veronika Z. Gratulujeme!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz