hledat

Tags:

Před slávou se německé tváře chodí ukrývat až na daleký Neptun. Aspoň to tak podle vizuálu vypadá

Sdílej

Redakce Bbarak.cz se vás snaží pravidelně informovat také o tom, co se děje ve zbytku Evropy. Pod našim častým drobnohledem jsou naši západní sousedé, u kterých se neustále něco děje. O četnosti releasů bychom se mohli bavit dlouhé hodiny, ale nač celé desky, když někdy postačí vkusný singl.

KC Rebell v dubnu tohoto roku vydal své osmé studiové album „Hasso“, které se dostalo vlídného přijetí v německy mluvících zemích. V tracklistu jste mohli mezi pozvanými hosty naleznout i Raf Camoru, který je často vyhledávanou tváří. Jeho kredit vzrostl v posledních letech i díky četnému napojení na hamburskou partičku 187 Strassenbande.

Rodák ze Švýcarska s minulostí v Rakousku aktuálně žije v Berlíně. Už dva roky to jsou od chvíle, kdy vypustil na prodejní pulty desku „Anthrazit RR“. Následovala ještě druhá větší spolupráce s Bonez MC, ale letos by mělo vyjít jeho další sólo „Zenit“.

Jelikož skladba „In Der Nacht“ ze zmiňované desky „Hasso“ zafungovala nad očekávání, rozhodli se oba spojit síly znovu. U věci „Neptun“ kvitujeme zajímavou kulisu ve vizuálu a samozřejmě také obsah. Oba interpreti dali najevo, že svět showbyznysu přináší i odvrácenou stranu mince.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz