hledat

Prasova dvojka na spadnutí

Sdílej

Autor asi sedm let staré hitovky „Ghetto Superstar (That Is What You Are)“, jež se kromě jeho stejnojmenného debutového alba nalézala i na soundtracku „Bulworth“, na letošní rok nahlásil vypuštění nového alba, kterého se s decentním zpožděním dočkáme  16. srpna. Jeho název zní „Win, Lose Or Draw“ (Atlantik/Universal) a reprezentant New Jersey, jenž se mimochodem hoností aliasem The Other Fugee, si na něj pozval tyto umělce: Sharli McQueen, Sean Paul, Spraga Benz, Akon, Mista, Temp, Wyclef Jean. Co se týče stránky instrumentální, kromě posledně jmenovaného se Prakazrelu Michelovi postarali o podklady lidi jako Salaam Remi, DirtyBird, Eric Johnson, či The Synphony For Kingpin. Doufejme, že všichni zmínění „šili na míru“ a že se novinkovému počinu povede vykročit ze stínu nemastného a neslaného předchůdce.

 

Pras –  Win, Lose or Draw:

01. Win, Lose Or Draw
02. Dreamin‘ – (with Sharli McQueen)
03. Light My Fire – (with Sharli McQueen)
04. Dance Hall – (with Sean Paul/Spragga Benz)
05. Haven’t Found – (with Sharli McQueen)
06. For Love
07. Mistakes
08. Angels Sing – (with Wyclef Jean)
09. Mr. Martin – (with Akon)
10. One Monkey Don’t Stop The Show – (with Sharli McQueen)
11. Friend A‘ Foe
12. Party’s Ova‘ – (with Mista)
13. Ghetto Politics – (with Temp)
14. How It Feels

 

 

Novinka z 24. 4. 2005 (Krysa)

Pras připravuje další album

Pras Michel, nejméně výrazný člen The Fugees, překvapil všechny před sedmi lety, když vydal úspěšný singl „Ghetto Superstar“. Následovalo stejnojmenné album, kde zmíněný hit byl snad jediným opravdu vynikajícím momentem. Od té doby hrál rapper v několika filmech a pohádal se a opět usmířil se svým bratrancem Wyclefem.

Teď Pras dává vědět, že na Universalu připravuje druhou sólovku s názvem „Win, Lose or Draw“, kterou vypustí 14. června. Prvním singlem, k němuž se právě dotočilo video, je předělávka známé skladby „I Still Haven’t Found What I’m Looking for“ od U2, kterým se Prasova verze velmi zamlouvala a povolili mu tak použít části jejich songu, což prý normálně nedělají. Mezi hosty na albu najdete Seana Paula a Wyclefa Jeana.

Jsem docela zvědavý, protože rapper řekl, že zvuk alba nebude takový, jaký je dnes populární v klubech, ale pěkně živý, tedy hraný na nástroje. Pras má na léto naplánováno natáčení dalšího filmu „Mutant Chrocles“ na Novém Zélandu.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?