hledat

Od Nerieš, přes Lvcase Dopea a Calina, až po Aless či Fejbs aneb Největší halová akce této zimy

Sdílej

Celá akce proběhne pod hlavičkou agentury All-In Concerts, odstartuje už v 18h a vstupenky je možné zakoupit buď fyzicky v Indies na Poštovské 2 nebo elektronicky na stránce www.heartofmusic.cz. Je možno si zakoupit lístek Klasik nebo VIP4ALL, který zahrnuje VIP balkón s vlastním barem a skvělým výhledem na stage. Oba typy vstupenek se pomalu blíží vyprodání!

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a 12 skvělých koncertů, včetně společných featuringů interpretů. V průběhu večera si budete moci odpočinout ve speciálních chill-out boxech a v případě hladu pro vás bude nachystané speciální plant based občerstvení. Samozřejmostí je i dostatečný počet barů s těmi nejlepšími drinky.

Koupi lístků uděláte i dobrý skutek, jelikož se organizátoři rozhodli věnovat určité procento z každé vstupenky organizaci Green Life na záchranu deštného pralesa na Sumatře. Přečtěte si více zde.

Zoner Bobyhall se nachází na adrese Sportovní 559/2A, areál nabízí možnost parkování a pomocí MHD se sem dostanete autobusem č. 67 (zastávka Sportovní) nebo trolejbusy 25 a 26 (zastávka Zimní stadion)

Veškeré informace najdete na facebookové události.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *