hledat

Tags:

Našimi vzory byli odjakživa Beastie Boys, přiznávají Hilltop Hoods a těší se na další návštěvu České republiky

Sdílej

Multiplatinová parta Hilltop Hoods oznámila návrat do Prahy. Stane se tak 17.října, kdy známé australské trio zamíří do Lucerna Music Baru. Jako host s nimi přijede jejich zpívající krajanka Mojo Juju.

Každé studiové album od „The Hard Road“z roku 2006 vzápětí po vydání obsadilo první příčku hitparády. A to dokázalo i nedávné Remix album (Drinking From The Sun Walking Under Stars Restrung). Dobyli Austrálii, Kanadu a Evropu a přivezli i hiphop do USA, země, kde se zrodil.

V únoru vydala kapela své osmé album s názvem „The Great Expanse“. Pokud si někdo myslel, že skupina zpomaluje, pak se ocitne v šoku. „Mám pocit, že první dvě třetiny téhle desky jsou více pozitivní než kdykoli předtím,“ říká Pressure. „To bylo záměrné,“ potvrzuje Suffa.

„Našimi vzory byli odjakživa Beastie Boys,“ uvádí samotní protinožci, které bylo možno zastihnout loni v létě na sedmnáctém Hip Hop Kempu. Pokaždé zněli jako Beastie Boys. Ať to bylo začátkem devadesátek, koncem devadesátek, po roce 2000 – vždycky zněli jako oni.“

„The Great Expanse“ je album plné eklektických hostů včetně Eccy Vandal (která propůjčuje svůj hlas songům „Exit Sign“ a „BeYourself“), Adrian Eagle (který zní oduševněle v „ClarkGriswold“), Ruel (který září v ‚Fire&Grace‘), Timberwolf (s mocným a emotivním výkonem na ‚Sell It All, Run Away‘) a Nyssa (zbrusu nový talent, který se objeví na obou „Be Yourself“ a „Here Without You“), stejně jako blízkého přítele kapely a spojence s kapucí, Illyho.

Deska je rozhodně tím, co naznačuje jeho název: život je širokoúhlý. Je tam hrdost, je tam radost, ale existují pochybnosti. A jsou tam i hluboké, občas temné odkazy.

17.10.2019 – 20:00
Praha, Lucerna Music Bar
Vstupenky za 590 Kč + poplatky na pokladně a webu LMB, a v sítích GoOut.cz,Ticketmaster a Ticketportal
Na místě v den koncertu za 690 Kč.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz