hledat

Tags:

Hocus Pocus se rozhodli jednorázově vrátit a odehrát několik vybraných festivalů včetně Hip Hop Kempu!

Sdílej

Hocus Pocus zahrajou na letošním Hip Hop Kempu. Zní to jako že v pohodě? Tak ještě jednou: Hocus Pocus ZAHRAJOU na letošním Hip Hop Kempu!

Nálady a trendy se určitě měněj, ale kvalita je vždy nadčasová. Jednou se člověk zastihne ve víru tribálního tance hipísárny, jindy jede electric boogie striktní, strohý, přísně elektronický produkce. Jestli se to ale někomu daří držet v rovnováze – dělat dostatečně rap, aby to mluvilo z duše věčně zamračenejm týpkům a dělat ho dost organicky a živě, aby u toho rozkvetl příznivec kumštýřského muzicírování, jsou to Hocus Pocus.

Francouzská parta okolo hudebního génia a vpravdě renesančního muže jménem 20Syl se před pár lety bohužel poroučela do hudebního důchodu, ale…

Po letech proseb a naléhání letos konečně přišla dobrá zpráva – kapela se rozhodla jednorázově vrátit a odehrát několik vybraných festivalů.

A to nejlepší? Hocus Pocus zahrajou na letošním Hip Hop Kempu, protože vzájemné pouto je dost silné, abychom na seznamu těch vybraných akcí nechyběli. Další šance už asi nebude, chybět byste neměli ani vy. No není to sprcha živý vody?

HIP HOP KEMP 2019:

TECH N9NE /USA/
HOCUS POCUS /FR/
KONTRAFAKT /SK/
MASTA ACE & MARCO POLO /USA/
SMIF N WESSUN /USA/
THE ALCHEMIST /USA/
CLEAR SOUL FORCES /USA/

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz