hledat

Tags:

Na Velký pátek se v Praze budou dít velké věci. Těšte se na Children Of Zeus (Koncert byl zrušen!)

Sdílej

Anglie není jen grime a nekonečné dohady okolo brexitu. Anglie také nabízí jména jako jsou Tom Misch, Eric Lau nebo Children Of Zeus. A právě tato dvojka z Manchesteru zavítá poprvé do Prahy.

Jejich loňské album „Travel Ligt“ si okamžitě získalo nejen posluchače R&B a soulful hip-hopu. Anglický Complex ho označil za album roku, rozplýval se nad ním DJ Jazzy Jeff a i Gilles Peterson je nominoval na desku roku ve Worldwide Awards. Nejsou to ale žádní nováčci. Konny Kon a Tyler Daley tvoří aktivně hudbu přes 15 let. Každý měl své projekty a po jednom potkání na festivalu ve Francii vznikla myšlenka vytvořit něco dohromady. To nabralo reálných obrysů v roce 2016, kdy vydali první singl „Still Standing“, který se okamžitě dočkal velké odezvy.

Jejich hudba je plná soulu, výborného zpěvu a obsahu, který má co říct. Oba ale mají také blízko k reggae a drum n basss, takže je můžete slyšet na různých hostovačkách.

Dnes již tato plně etablovaná kapela, která koncertuje nepřetržitě nejen po Evropě, zavítá poprvé do Prahy. A každý fanoušek lidí jako Common, Talib Kweli, Erykah Badu, The Roots atd. by neměl chybět.

Pátráte po oduševnělé kapele, která nese nějaké poslání, názor a hledá v kontextech? Víte, co máte dělat…

Children Of Zeus

19.4.2019

Café V Lese

Soutěž o 2 lístky:

Jak se jmenuje jejich EP z roku 2016?

1) The Story So Far
2) Travel Light
3) Still Standing
4) The Winter Tape

Na správnou odpověď čeká bobby@bbarak.cz do 17. dubna. Jako předmět zprávy uveďte Café v lese a přidejte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

 

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *