hledat

Tags:

Taková překvápka můžeme! Pete Rock se vrací s novou instrumentální deskou, jíž poškrábal J. Rocc z Beat Junkies

Sdílej

Následující zpráva je zpráva s velkým Z. Jeden z nejúznávanějších a nejlepších hiphopových producentů v historii v dorazí s novým albem.

Můžeš být skvělej rapper, mít skvělou flow, hlas, můžeš mít skvělý texty, ale pokud emsís sázej do špatnýho beatu, tak to ztrácí význam. Dobrej instrumentál totiž znamená minimálně 50 procent úspěchu.

Na světě se potuluje spousty výborných producentů, i u nás v Česku se můžeme obrátit hned na několik kvalitních beatmakerů. No a pak tu máme ty nejlepší z nejlepších. Mezi ně patří osmačtyřicetiletý Peter O. Philips, který reprezentuje Bronx.

Nemůže být řeč o nikom jiném. než o legendě jménem Pete Rock. Ten toho má na kontě tolik, že kdybychom to tu měly celé rozepsat, tak nad tím strávíme dalších čtyřiadvacet hodin.

Beatmaker, dj a rapper v jedné osobě má chuť pracovat i v roce 2019 a za to jsme rádi, protože v dnešní době, kdy je celkem v kurzu kurvit hip hop kultůru, tohle jednoduše potřebujeme.

Letos má dodat komplet materiál pro newyorského rappera Skyzooa, jenž chystá novou desku pod názvem „Retropolitan“.

Co nás momentálně zajímá o trochu víc, je nová instrumentální deska, kterou Pete Rock vydává 12. 4. Ta dostala název „Return of the SP1200“. Prý dostaneme klasické téžké beaty, které navíc poškrábe člen Beat Junkies J Rocc.

Těšíte se? My ano! Mezitím, než to bude venku, si pojďme připomenout, jak může vypadat takové klasické instrumentální album od ikony žánru…

Text: Ruck Pý

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz