hledat

Tags:

Labello a Ca$hanova Bulhar se znovu vrátili na zelený pažit a škytat budou Berbr, Paska i Pacanda

Sdílej

Lovíme v paměti, kdo by mohl v Čechách a na Slovensku rozumět fotbalu o něco více, než je běžný průměr reprezentovaný takzvaným „pohledem od pípy“.

Zatímco na Slovensku ho na vysoké úrovni ve Slovanu Bratislava hrávali Cigo nebo Spirit a třeba o Premier League by se dalo dlouze hovořit s Delikem, u nás měl hodně odkazů Miky Vorel a v ochozech, ať už v Edenu, na Letné, nebo na stadionu U Nisy, bylo možno potkat Smacka, Saxe, La4 Boye či Paulieho Garanda, jenž chodil svého času pod Ještěd na studený párek s teplým pivem.

V posledních dvou sezonách se jako „fotbaloví rappeři“ – minimálně podle odkazů ve skladbách a na sociálních sítích – vyprofilovali Labello a Ca$hanova Bulhar.

Zatímco prvně jmenovanému frontmanovi Dvojlitrboyzz, jenž má díky říkankovitému stylu, na němž vše staví, do nejlepšího flowera hry zatím daleko, nedávno vylezl mixtape „Hood Celebrity 3“, vůdčí postava Die Mannschaft má zase čerstvě v terénu nahrávku „Autotune AF 2„.

Právě na ní je k nalezení „v pralese“ natočená věc „Fotbal a rap“, v rámci níž se dočkáte zmínění Romana Berbra, George Besta, Pavla Pasky, Milana Pacandy, Paula Pogby nebo Álvara Moraty.

Ca$hanova Bulhar a Asap Jarda vyvezou své značky Dvojlitrboyzz a Opak Dissu a společně projedou republiku

2Lboyzz v Zámostí – moshpit jak na metalu

Ca$hanova Bulhar si znovu zopakoval spolupráci s TK 27 a na své dílo dostal také první dámu ComebackGangu

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1