hledat

Tags:

Ca$hanova Bulhar si znovu zopakoval spolupráci s TK 27 a na své dílo dostal také první dámu ComebackGangu

Sdílej

Ať už o jeho přednesu a místy polopatických a předvídatelných rýmech pochybujete, nebo s ním nemáte nejmenší problém, i tak ho lze považovat za objev posledních dvou sezon.

Řeč je o strašnickém odchovanci Ca$hanovu Bulharovi, který povyrostl díky skladbám „Swag Martin Fenin“ a „Off Season“ a momentálně je aktuální díky třetímu pokračování své mixtape ságy „Hood Celebrity„.

Autor a fotbalový glosátor v jedné osobě, jenž ještě stále nezamával práci a rapové profesi tak pořád nevěnuje naplno, oproti minulosti okleštil tracklist a už se nehoní za co nejobjemnějším tracklistem, což ve výsledku přineslo dvanáct zářezů.

V blízkosti San Sira / stadionu Giuseppe Meazzy natočený video singl „Primitivo“ možná znáte, v dalších věcech se dočkáte i první dámy Comebackgangu Luisy či na Stínadlech usazeného TK27. O původních produkcích Voodoo808 a Special Beatz nemluvě.

Nás osobně budou nejvíce zajímat notičky „Zkurveně sám“, „Tah na branku“ a „Kellner“, kterou si možná kvůli svému budoucímu tchánovi bude chtít poslechnout i prezident Sparty Daniel Křetínský.

Tracklist:
1. Místní odchovanec
2. Valhalla prod. Lil Ian
3. Zkurveně sám ft. Luisa
4. Dej mi cash prod. Alastor
5. Kellner
6. Primitivo prod. Lil Ian
7. Nascar ft. Don Chain
8. Airport směr Milano
9. Napalm
10. Tah na branku ft. TK27 prod. Voodoo808
11. Lawyer stuff prod. Lil Ian
12. Ležim ti v žaludku prod. Special Beats

 

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz