hledat

Tags:

Nenapodobitelný R.A. The Rugged Man dokončil album! Taky se těšíte?

Sdílej

Slibuje 19 tracků, objeví se na něm například Slug z Atmoshphere. Očekávám album s odkazem ke kořenům rapu se zajímavými hosty.

Budu rád, když se na něm objeví tracky s newschool nádechem, které to zabijou jako track „Holla-Holla-Loo-Yuh“ s Tech N9ne, kde předvedl double time rap, kterým by pokácel amazonský prales.

Kdyby někdo nevěděl o koho se jedná, tak si dejte nejprve facku a teď krátké info. Jeden z nejnedoceněnějších rapperů ve hře. Narodil se v New Yorku s německými kořeny a měl tu čest být ve studiu i s lidmi jako Notorious B.I.G.

Na pódiu to ze sebe sype bez potřeby dýchat. Na Hip Hop Kempu se nebál mezi lidi hodit invalidní vozík, na kterém přijel, protože si zlomil na jednom z předešlých koncertů nohu.

Jestli chceš zažít „Godzillu, když si dá čáru“ na stagi, tak on je ten pravý. Sice je to už fotr od dvou dětí, ale magora v sobě neuhasí.

V minulosti připomenu legendární spolupráce například s Jedi Mind tricks, kdy na jejich albu zastínil Vinnie Paze v tracku „Uncommon valor“, kde popisuje příběh svého otce, který válčil ve Vietnamu. Připisuji mu body i za to, že objevil flowera A-F-R-O, díky mu za to. Těším se na album!

Text: JPQ

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1