hledat

Tags:

Jiří Korn se znovu spojil s Bigg Bossem. „Seš frajer“, vzkázal mu 7krát3 a obsadil ho do vlastní pocty

Sdílej

Jiří Korn, jehož respektujeme od dob objevu audiovizuální klasiky „Žal se odkládá„, jíž mu za zády hudebně diriguje Ladislav Štaidl, se potřetí v kariéře oddal spolupráci s Bigg Boss táborem.

Po Eneymyho „Grandhotelu“, v němž si nechal napsat text od Vladimira 518 a následné repetici formou singlu „Kilovej bůh“, ve kterém byli namočeni i Matěj Ruppert s Romanem Holým, se tentokráte zjevil po boku 7krát3.

Nový stájový kolega Maniaka si pozval autora „Karel nese asi čaj“ či do své nové záležitosti „Tygrovanej sprej“, která je asi čtvrtým zveřejněným singlem z nadcházející desky, jež už tak dostává stále konkrétnější rozměry.

„Tímhle songem bych chtěl vyjádřit poctu Jirkovi Kornovi a jeho celoživotnímu dílu. Přeju mu všechno nejlepší k jeho čerstvým 70. létům. Si frajer,“ vzkázal v metropoli usazený rodilý jihočeský zpěvák a producent, jenž své věci připravuje v Rooftopu u Ondřeje Žatkuliaka.

Za nás stále vedou cílená divnost „Promiň“ a upřímnost „Pobývám tu“, nicméně protože je zdejší rhythm and blues téměř nedostatkovým zbožím, celému projektu fandíme a jsme otevření dalším audio pozdravům.

7krát3 nešlápl vedle ani podruhé, z objevu jara se může stát i objev léta a možná celé R&B sezony

Na R&B mě baví to napětí a přehnanost, tvrdí nový BiggBoss podpis 7krát3, jehož spojil s Vladimírem Oliver Lowe

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1