hledat

Tags:

Jimmy Pé, Tubs, PeMan a hlavně Ocean Wisdom…chtěli byste být v Roxy zdarma?

Sdílej

Jednou z hvězd velmi silného rapového podzimu v pražském Roxy bude jeden z nejrychlejších rapperů světa, jenž slyší na jména Ocean Wisdom a za poslední dvě tři sezony se z něj stalo docela velké zvíře hry.

Se svými 4,45 slovy za vteřinu předčil londýnský rodák v rychlosti flow samotného Eminema a k tomu má na kontě již dvě alba „Chaos 93“ a „Wizville“, z čehož právě na druhém hostovala elitní jména jako Dizzee Rascal, Method Man nebo Roots Manuva.

Vzhledem k tomu, že se na scéně objevil před necelými pěti lety, jde o pěknou vizitku, ne? Na to, abyste jeho tvorbu znali, ani nemusíte být fanouškem rychlého rýmu. Track „Tom & Jerry“ se totiž objevil i na soundtracku FIFA 19. Tomu říkáme stylové vykopnutí kariéry.

Do Prahy přijede poslední říjnou středu v měsíci v rámci šňůry k čerstvě vydanému mixtapu „Big Talk, Vol. 1“.

ST 30. října 2019
19:00
Ocean Wisdom (UK)
support: Jimmy Pé (SK), Sleazy F Baby (UK), TUBS x PEMAN
vstupenky: 390 czk + popl | NoD: 410 czk

Soutěž o 2 lístky:

S kým Ocean Wisdom nikdy nespolupracoval?

a) Method Man
b) U-God
c) P Money
d) Fatboy Slim

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 27. října. Jako předmět zprávy uveďte Roxy a kromě civilního jména přidejte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správná odpověď byla za b). Na dva lupeny se může těšit Michal B. Gratulujeme!

Kdy a kde v české metropoli narazit na Skeptu, Ocean Wisdoma, P Moneyho a Wileyho, ale i Smacka, Sheena, Calina či Penery?

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1