hledat

Tags: ,

Kdy a kde v české metropoli narazit na Skeptu, Ocean Wisdoma, P Moneyho a Wileyho, ale i Smacka, Sheena, Calina či Penery?

Sdílej

Pamatujete, když Indy v úvodu milénia rapoval „Roxy světa středem“? Letošní podzim se to opět přetavuje v realitu – po již proběhnuvším Glebovi se totiž od října do prosince v tradičním pražském prostoru ukáže celá řada tuzemských i světových jmen hiphopové i anglické scény. Podívejme se na harmonogram hlouběji…

17. října – Mike Roft

Říjen klub odstartoval Glebem a ani ne týden poté dostane prostor showcase mladého českého labelu Mike Roft. Ten vyráží na historicky první tour po šesti městech Čech a Slovenska, kdy jednou ze zastávek bude právě Praha. Kdo by neznal Calina, jehož hity jako Perfect Week nebo momentální Růže hrají rádia i televize. Společně s ním pódium obsadí Stein27, Kojo & Shxrty nebo třeba Indigo & Persil.P. Bude toho hodně!

25. října – Skepta

Highlightem bude patrně koncert britské grimové superstar Skepty, kterého si Roxy pozvala na narozeniny. Díky enormnímu zájmu se koncert přesunul do Fora Karlín a pravděpodobně bude ještě tento týden vyprodán. Brzy bude ohlášen i support act a už teď se šušká, že malé jméno to zrovna nebude!

30. října – Ocean Wisdom

Když už zmiňujeme flow, hned poté se s kadencí samopalu chystá do Roxy i Ocean Wisdom. Dle několika časopisů předčil rychlostí rýmování i samotného Eminema. Jeho hvězda stoupá strmě nahoru, a tak má za sebou spolupráci s Dizzee Rascalem nebo P Moneym a tím určitě nekončí. K poslechu doporučujeme i blížící se mixtape s hosty jako Fatboy Slim nebo Ghetts!

2. listopadu – Viktor Sheen

Dříve jmenovaný Calin má za sebou zase spolupráci s člověkem následujícím. Viktor Sheen už stačil svůj pražský koncert vyprodat, takže pokud nemáte lístky, situace je asi marná. Pokud ale ano, čekejte křest jeho nového alba Černobílej Svět, které lze na Youtube najít snad celé v trendech.

23. listopadu – Smack One + P Money + Wiley

Vracíme se k P Moneymu, kterého si již tradičně pozval Smack One. Tomu se navíc podařil husarský kousek a tak se jako speciální host představí i legendární Wiley! K tomu přidejme jména Manga a Rude Kid a další grimová slavnost je na světě.

6. prosince – Peneři strýčka Homeboye

A co by to bylo za program bez matadorů domácí scény PSH. Co bude, až nebude rap, sice nevíme, nicméně dokud je, budeme Penery poslouchat. Jejich nové album Debut obzvlášť. To totiž v klubu také pokřtí a určitě si k tomu přizvou i spoustu hostů. Očekáváme Maniaka a podobné celebrity.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1