hledat

Černé zlato se opět vrací na předměstí Paříže. Kaaris dál útočí na přední příčky v prodejích

Sdílej

Jeho kořeny ho táhly domů, ale politické nepokoje ho opět vrátili Francii. Tamní scéna za to může děkovat bohům. Kaaris se hrdě hlásí k Pobřeží slonoviny, ale na azyl nezapomíná. V zemi galského kohouta je známějším než jeho fotbalový krajan Didier Drogba a z prodejů jeho desek se točí hlava. Dočká se stejného ohlasu i „Černé zlato“ s pořadovým číslem 3?

Hromada svalů s hlasem, ze kterého jde strach po pár vteřinách. Nenech se ale mýlit, že by Kaaris byl je bezmozkem, který kličkuje na hranici pravidel, aby vydělal.  Zajímavostí je třeba fakt, že jako jediný francouzský rapper mluví plynule čínský a korejsky. Loňského léta o něm věděla celá Evropa. To když se na letišti porval s konkurenčním Boobou a muselo být na chvíli uzavřeno letiště.

Pokud se však nebudeme ohlížet a zaměříme se na současnost, tak se toho také děje nemálo. Venku je „Or Noir Part 3“, což je už šestá deska tohoto úspěšného rappera. Vydána byla 25. ledna a obsahuje celkem 15 skladeb. Kaaris ji již tradičně vydal pod Def Jam Recordings a úvodní singly se opět přetahují s dalšími velikány o přízeň. Hosté nalezneš jen tři, pozvání dostali Mac Tyer, Sofiane, SCH.

Tracklist:

01. Chien de la casse
02. Monsieur météo
03. Briganté feat. Mac Tyer & Sofiane
04. Gun salute
05. Golf7 r
06. Livraison
07. Aieaieouille
08. Débrouillard
09. Détails
10. Ca on la
11. Cigarette feat. SCH
12. Tout était écrit
13. Dévalisé
14. Douane
15. Comme un refrain
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz