hledat

Brno má opět po 7 letech své graffiti video

Sdílej
 
Po sériích videí "Eastside" a "Usual suspect", které se staly kultovními, je tu další videprezentace z druhého největšího města České republiky, která vás vtáhne do atmosféry graffiti kultury poslední doby. 
 
Nový adrenalinový snímek z Moravy mapuje počínání lokálních top writers na ulici i na odstavkách nejen v Brně a okolí, ale i v různých koutech světa. Přibližně hodinové dílo vás uvede do transu svojí sílou, jak to místní scéna umí. 
 
Premiéra proběhne v sobotu 2. prosince. Aby na vás brněnská pouliční atmosféra dopadla v úplném maximu, o hudební doprovod se postará trueschooler Pasr ze stáje Lata/ Brno Reprezent. Záda mu bude krýt Dj Busteraz.
 
Další deejayem bude Opia, jenž má čerstvě venku sólovku "Jízdní neřád". Tento graffiti pionýr 90. let tu před dvaceti lety odpaňoval stěny a odstavky, následně kryl záda kultu s názvem Naše věc a dnes představuje špičku mezi producenty a djs. Jen blázni jsou ti, co pochybují, že tento mejdan z hlavy jen tak nedostaneš.
 
Akce startuje ve 21:00 a vstup je 150 korun. Kapacita klubu Favál je omezená. Doporučujeme využít předprodeje v Pantograff art store. V den premiéry videa mimochodem proběhne i Pantograff art store graffiti jam a to opět na stěně Šmeral.
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *