hledat

Tags:

Alchemist popáté a naše krční svalstvo doufá, že ne naposledy

Sdílej

V Kalifornii usazený A-A-A-A-A-Alchemist, jenž je široké hiphopové veřejnosti znám minimálně od produkce oblíbené hymny „Worst Comes To Worst“ od Dilated Peoples, hraje beatmakerovskou extraligu již hodně dlouho.

Ten, jenž se za pár měsíců poprvé ve své kariéře představí na Hip Hop Kempu, má již od roku 2007 v oběhu kompilační audio seriál s názvem „Rapper´s Best Friend“, na němž nabízí špinavé a tučné beaty, které připravil svým oblíbeným mistrům ceremonie.

V dubnu 2019 se součástka Whooliganz, Step Brothers a Gangrene vrátila již s pátým pokračováním, které mělo mít premiéru již o pár dní dříve, nicméně nakonec se vše zpozdilo kvůli tragické smrti Nipsey Husslea.

Mezi dvanáctkou vyvolených jsou velmi nakažlivé instrumentálky pro songy Benny the Butchera („Broken Bottles“ a „Rubber Bands & Weight“), Westside Gunna („Brossface Brippler“ a „2Stings“), Evidence (Love is a Funny Thing“ a „Sell Me This Pen“) či Seana Price („Imperius Rex“).

Alan The Chemist je inspirací pro mnoho interpretů soudobé hry a tento stručný výčet krk nešetřících not z jeho studia to jen zas a znovu potvrzuje.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *