hledat

Sdílej

Nate Dogg byl nepochybně nejtalentovanější hip-hopový zpěvák. Spolu s Kokanem, Bo-Rocem a Butch Cassidym vždy tvořili pomyslný čtyřlístek west coast rapperů – pomlčka – zpěváků, kteří dokázali obohatit svým medovým hlasem každý pořádný g-funk hit. Po Nate Doggovi vznikla v rapové muzice obří díra, kterou se jeho synové nyní snaží zaplnit. Prvním, kdo se pustil do hudební branže byl Lil Nate Dogg a nyní i jeho mladší bratr NHale. 

Nate Dogg, který skonal v roce 2011 po sobě zanechal šest dětí. Dva z nich již dělají hudbu. Zda jsou důstojnými pokračovateli otcova odkazu, necháme na vaše posouzení. Zatímco Lil Nate Dogg v poslední době moc netvoří, Nhale se do toho pustil plnou vervou a níže naleznete odkaz na poslech jeho nejnovějšího alba „Prince of the Westside“. Album obsahuje 11 stop, kdy se Nhale snaží o g-funk west coast zvuk. Za nás to rozhodně nemá na jeho tátu, ale snaha se upřít nedá.

Nhale byl nadějným hráčem amerického fotbalu, díky kterému získal stipendium na jedné univerzitě, odkud ho však vyrazili kvůli marihuaně. V podstatě je to ironií, když jeho otec stál za slavnou hláškou „smoke weed everyday“. Minimálně v tomto tedy nedělá svému jménu ostudu. Po vypakování z vejšky se vydal do hudebních vod, kde není prvním ani posledním dítětem slavných MCs. Můžeme jmenovat Young Juveho, Jadena, King Combse, Sun Goda od Ghostface, Lil Eazy-Eho a mnoho dalších. Z nichž osobně mám nejradši E-40ho synátora Droop-E, T.Y. (syn B.G.ho) a nebo Lil Soulja Slima. Nhale se mezi mé oblíbence zatím sice nepřidá, ale co není, může být. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1