hledat

Tags:

Vysmátý Bun B se po boku Devin the Duda a Cory Mo cítí dobře

Sdílej

Léto u nás pomalu končí, ale v Texasu bude letní sezóna určitě kapánek delší, než ta naše. Bun B nám naštěstí přináší trošku teplíčka na obrazovky monitorů svým novým klipem ze skoro až rodinné grilovačky. Že by typický BBQ klípek? Ne tak docela.

Bun B si na věc „Feel Good“ pozval producenta Cory Mo a starého vykouřence Devin the Duda. Refrén nazpívala lokální singerka Mattie B. V tom by video nebylo ničím výjimečné. Ba ani v obsahu, kdy vidíme typické atributy BBQ – grilovaná žebírka, poker, soul food a nějaká ta mařka. V čem je ale klip čerstvý je jeho autentičnost.

Rap stárne a jeho nejslavnější tváře s nim. A ti, co v 80s, 90s a tedy ve svých nácti, dvaceti, třiceti prosazovali nezřízený životní styl, se zákonitě změnili. Mají doma manželky, účty a večer si dají rádi pivko u Netflixu. Anebo milují rodinné grilovačky. A to je ta pointa.

Bun a Devin zde rapují o tom, že jsou to hustlas a stále grindují a v minulosti určitě byly průsery a byly struggles a byly tam drogy a všechno možný, ale ve finále.. proč si nepřiznat, že i Gs potřebují občas jenom tak vypnout, pogrilovat žebírka s děckama a rodiči? Rap se musí vyvinout, neustálá gangsta křeč nedělá dobrotu ničemu a je potřeba aby lidi jako Bun B tuhle pravdu pomaličku dávkovali svému obecenstvu. Ostatně „tril“ je motto Bun Bho a co je víc true a real, než ukázat svůj real life i v jeho všedních polohách?  

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1