hledat

Tags: ,

Zverina se spolu s dvěma třetinami PSH vrátil ke svému sólu „Mali ste sa lepšie učiť“

Sdílej

Pokud sledujete kanály T̶e̶r̶o̶r̶i̶s̶t̶?̶ Bigg Bossu, pak víte, že se na letošní rok připravuje čtvrtý studiový návrat Penerů Strýčka Homeboye, k němuž dojde devět let po poslední řadové zastávce „Epilog“.

Dvě třetiny značky PSH, konkrétně Vladimir 518 a Mike T, však ještě předtím napsali omluvenku Orionovi a společně s remixérem „Já to žíkal“ Zverkym nabídli video singl „Ještě jednou“.

V Praze usazený Zverina, jenž by si mohl podat ruce s Cappadonnou, protože i on má k Troskám podobně blízko jako jeho starší kolega k Wu-Tang Clanu, nedávno vydal další sólo „Mali ste sa lepšie učiť“ (novinku najdete právě v jeho tracklistu) a jak je patrné z jeho verze, i přes pozvolný status veterána ještě do penze odcházet nechce a bylo by ztrátou, kdyby se tak stalo.

No, a 518? O tom nejlépe vypovídají jeho vlastní řádky „Myslel sem si, s věkem se zklidnim, vopice v sobě doufám zazdim, debilní hovado, to v sobě zbrzdim, nevyšlo to, tak to zrychlim“. Zatímco v roce 2018 ho bylo možno vidět a slyšet hlavně koncertně s interpretacemi starších věcí, letopočet 2019 už by jeho nové sloky přinést měl.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *