hledat

Tags:

Zahraj si o aktuální disk z periferie Plzně, který dokázal nahnat do studia většinu západočeských lídrů

Sdílej

Čas si nevybírá a zanechá své stopy na věcech živých i neživých. Z chlapců se stávají muži, i hudební tělesa mění svou podobu a složený. V případě partičky z periferie Plzně zůstal název stejný, jen počet jmen se lehce zredukoval. Dle dostupných informací se vznik partičky De Curz datuje již k roku 1999, což značí dvacet let ve hře. Ona ta hra není ale zase až tak příliš aktivní, což dokazuje teprve druhé vydané album. A právě o něj si můžete právě nyní zahrát.

Zatímco první disk z roku 2009 nesl název „S.R.O.“, ten druhý byl pojmenovaný „A.S.“. Lze se tudíž domnívat, že pokud se De Curz dožijí dalších kulatin, ponese jejich další album název „V.O.S.“ či „K.S.“. O lákadlech v podobě hostů nového materiálu jsme vás informovali nedávno, ale proč nenasát celý obsah zdarma ze suvenýru, ke kterému nevede příliš trnitá cesta?

Správnou odpověď na otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 24. ledna a do předmětu uveď „De Curz“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, na kterou ti bude výhra zaslána. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba A.S.:

Kdo má na svědomí mix a master této desky?

a) Kenny Rough

b) Khomator

c) Kenas

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1