hledat

The Underachievers o českém publiku a o tom, jak přežít festival

Sdílej

V České republice jste již vystoupili. Udrželi jste si nějaké vzomínky?

AK: Popravdě si toho moc nevybavuji, až na to, jaká zasraná zima tam byla. Pak si ještě pamatuji, jak jsme s bráchou Zionem z bandy kolem Zombies hledali, kde si proměnit koruny a sehnat nějaký jídlo. To nám trvalo strašně dlouho, lol. Taky show byla šílená.

Máte nějaký rituál před vystoupením?

Issa: Dát si šlofíka a zahulit si.

AK: Lidi si možná myslí, že v backstagi meditujeme nebo do sebe házíme stovku tabletek acidu, abysme se připravili. Jenže tak to není. Lol. Já prostě hulím, snažím se pít hodně vody a házím do sebe leda nějaký ovoce. Haha

Myslíte si, že se nějak liší publikum v ČR a USA? Spozorovali jste nějaké viditelné rozdíly?

Issa: Českej dav byl naprosto šílenej. Skvěle jsem si to užil. Miluju ty lidi a fanoušky. Sice jsem neměl možnost si to tam víc prohlédnout. Pamatuji si však, že show byla vážně speciální.

AK: Vždy, když jsme v Evropě si všímám rozdílů. Užívám si to tu mnohem víc, když mluvím sám za sebe. Šílení fanoušci, krásná scenérie a moje zámořská specialita jehněčí s rýží. Lol. Milujeme však fanoušky na celým světě. Energie, co nám dodává publikum, nás neustále nutí show zlepšovat. Takže díky vám všem!!!
 

 
Uvízlo vám v paměti nějaké vystoupení? Kde a proč?
 
AK: Uff, to je těžká otázka. Jednoduše si užívám koncertování za velkou louží. Obecně jsou tu skvělý davy lidí. Máte nehoráznou energii po celou show. A tak je to v podstatě v každém dalším městě a já si to vychutnávám do sytosti. Moje nejoblíbenějěí místo by pak byla Paříž.
 
Issa: V Paříži dávám show nejraději. Vždy to vyprodají tisíce děcek a fanoušci nám pokaždé zaručí skvělý zážitek. Jsou to jedni z nejlepších fanoušků na světě a jejich úžasná kultura je dost podobná té naší v New Yorku.
 
Máte nějaké festivalové tipy?
 
Issa: Pijte hodně vody a od nikoho si nekupujte drogy, ani zadarmo si je neberte. Pokud to teda není tráva nebo houbičky, kde vidíte, co dostáváte. Nemůžete si být jistí tím, co je v pilulkách, prášku nebo papíru za další látky. Od toho ruce pryč! Já osobně bych na festivalu nikdy drogy nedával. Mně postačí trává, voda, Hennessy a užívání si koncertů. Nechci být tím, koho ponesou ven na nosítkách.
 
AK: Nikdy a to myslím vůbec nikdy si na fesťák neberte vaše dobrý boty!!!! Věřte mi! Haha
 
Prozraďte nám něco o The Underachievers, co hodně lidí netuší.
 
Issa: Nemyslíme si, že jsme až tak dobří ve vytváření hudby.

 

(Velké díky patří Larrymu za assitenci při umožnění tohoto rozhovoru!)

Rozhvor: Craig Monts (FARMINGTON2016 /// BrokeAndFamous.cz)

Překlad: Marek

Diskutuj na Bbarak.cz