hledat

Tags: ,

Mejdany pod letní oblohou jsou fajn. Zkus štěstí v soutěži a uvidíš show Rytmuse, Pio Squad a dalších

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Redakce Bbarak.cz má ráda mejdany pod jasnou oblohou v letních měsících. Teplo i po západu slunce, nebe plné hvězd a samozřejmě kupa hudby, kterou si můžeme dopřávat. Není nutné hledat pouze několikadenní záležitosti, neboť i tato sezóna nabízí kratší, přesto velice výživné programy. Jednou z nich by mohla být i červnová nedělní hip hopová open air seance na Střeleckém ostrově.

Na téhle párty můžeš být přítomen gratis, protože ti nabízíme soutěž o 2 x 1+1 vlezy, což se jen tak neodmítá. Na Střeleckém ostrově v Praze bude připraven velice zajímavý a pestrý program. Kdy? V neděli 23. června. Hlavním tahákem je slovenský člen Kontrafakt. Ne náhodou se proslýchá, že další sólo Rytmuse již klepe na dveře. Přítomni budou navíc třeba legendy Indy & Wich s doprovodem LA4, ale i PSH, Pio Squad, Maniak, Refew, Lvcas Dope, Ego či Čis T.

Celým programem vás budou provázet speakeři Pivoth a Epic a o hudební zábavu vás rozhodně neochudí ani DJ Flux, Poeta nebo Travis a Tariii. Více informací zjistíš na fb události, která je pravidelně aktualizována. Pokud chceš zkusit své štěstí a zabojovat o zmíněné vstupenky, stačí ti, abys nám poslal svou správnou odpověď na austy@bbarak.cz do obědového času desátého červnového dne. Je to samozřejmě pondělí. Do předmětu uveď „Střelecký ostrov“ a nezapomeň připojit i své civilní jméno. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

 

Soutěž o 2 x 1+1 vstup:

Jaký název nese vydavatelství, pod kterým Rytmus své sólovky pravidelně vydává?

a) DMS Records
b) Paranormalz
c) Azurit Kingdom
d) Tvoj Tatko Records
e) Ty Nikdy

Správná odpověď byla d) a po dvou lístcích získaly Andrea Č. a Petra P. Gratulujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

1 komentář

Diskutuj na Bbarak.cz