hledat

Tags: , ,

Slovenská rapová událost roku, kterou okoření Gunna i Ja Rule, už je na dosah. Velká soutěž o lístky na Hip Hop Žije již běží!

Sdílej

Slovenská rapová událost roku je za rohem. Redakce Bbarak.cz si neumí představit začátek léta bez zastávky v lokalitě Zlaté Piesky, která opět nabízí to nejlepší z československého rapu obohaceno o zaoceánské hvězdy. Žlutý míč nad hlavou, areál plný hudby i doprovodné zábavy, slovenské pivo, nádherné ženy a přívětivost, kterou charakterizuje šest předešlých ročníků. Chceš tam být také? Zkus štěstí v naší soutěži o lupení na festival Hip Hop Žije.

Periferie slovenské metropole je již tradiční zastávkou milovníků rapu a dobré zábavy. Pořadatelé myslí na potřeby návštěvníků, proto vybírají poctivě to nejlepší, co naše hudební scény nabízejí. To vše obohacují zahraničními jmény.

 

Letos se mohou radovat příznivci staré i nové školy, dorazí Ja Rule, na jehož hity se trsalo pár let po miléniu a Gunna, jehož views budí respekt v současnosti Chybět ale nebude také bohatý doprovodný program. Již velmi brzy bude zveřejněn kompletní jízdní řád, který dychtivě vyhlíží již několik tisíc fanoušků. A kdy se tak stane? Slovenská rapová událost roku je naplánovaná na termín 28. – 30. června.

Na stagi budeme moci spatřit jména jako DMS, Majk Spirit, Kontrafakt, Ektor, Nerieš, Kali, Strapo, Supa, Sima, Pil C. Sergei B. a mnoho dalšího. Dva dny plné muziky jsou hodně velkým lákadlem, proto pokud ještě nemáš zařízenou vstupenku, zkus štěstěnu v naší soutěži. Štěstí přeje připraveným a štěstí ti jde naproti, neboť cesta k úspěchu není nikterak trnivá.

 

Soutěž o 3 x 2 vstupy na sedmý ročník HHŽ:

Který z těchto interpretů nevydal loni žádné album?

a) Lvcas Dope
b) Kali
c) Majk Spirit
d) Ektor
e) Supa

Se kterou zpěvačkou Ja Rule nikdy nespolupracoval?

a) Ashanti
b) Mary J. Blige
c) Jennifer Lopez
d) Christina Milian
e) Aretha Franklin

Správné odpovědi nám pošli do středy 19. června na soutez@bbarak.cz. Do předmětu uveď HHŽ a nezapomeň přidat i své civilní jméno a kontakt, aby ses na místě činu mohl zdárně akreditovat.

Správné odpovědi byly d) a e). Po dvou lístcích obdrželi Jan P., Anna S. a Jiří K. Gratulujeme!

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz