hledat

Tags:

Refew se poklonil šampionovi Oktagonu v těžké váze a „Blackbeard“ Martínek se pyšní novou nástupovkou

Sdílej

V minulosti už jsme si na tomto místě říkali, že je Refew interpret mnoha tváří a kromě toho nejsladšího rhythm and blues ve vašem kraji dokáže i řádně přitvrdit.

Další kousek z tohoto ranku přichází za asistence Fosco Almy, který mimochodem nechybí ani na jeho nově vydaném nosiči „Pět růží“, které je tak čerstvé, že ho ještě nemáme dostatečně naposloucháno.

Součástka Blakkwoodu s Bigg Boss minulostí se v tomto případě domluvila s exhokejistou a šampionem Oktagonu v těžké váze Michalem Martínkem a ten se tak dočkal své nové nástupovky.

Po Attilu Véghovi, jenž nastupuje na píseň, kterou pro něj připravili P.A.T., Mega M a Rytmo, se tak jedná o druhého bojovníka organizace, jenž se dočkal vlastní hymny a nemusí se tak zaobírat hledáním žádných jiných motivačních fláků.

Účastník UFC Contenderu, v jehož případě jsme si mysleli, že je ryzím rockerem a v tomto ohledu nás překvapil, má ve vizuálu nejen čerstvé záběry, kterak zlomil čelist favoritovi Viktoru Peštovi, ale i další summary z jeho minulých fightů.

P.S.: Podruhé by měl jít „Blackbeard“ do klece za zvuku těchto tónů v březnu 2020 v rámci ostravského Oktagonu 16 při obhajobě pásu s vyzyvatelem Martinem Budayem.

Kaliho si pustím třeba při vaření a Ektora když jedu večer autem a chci se cítit drsně, odhaluje svůj vkus „Růžový panter“ Kozma

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1