hledat

Tags:

Praha ještě jednou přivítá Lords of The Undeground. Na jaké červnové akci lze delegaci z Newarku čekat?

Sdílej

Lords of the Underground se nám po letech vrátí do Prahy. Mr. Funke, Do It All a Dj Lord Jazz se připomenou pamětníkům na letošním Mystiku, který proběhne poslední červnový víkend na pražské Štvanici.

Jedna ze zásadnějších kapel v historii rapu, jež vzešla v roce 1990 z podhoubí hiphopové scény New Jersey, přijede do metropole po téměř třiceti letech vystupování předvést své největší hity a kdo ví, protože už pánům není dvacet let, klidně to může být vůbec poslední show na české půdě.

Na scénu vtrhli v roce 1993, kdy přišli s debutovým albem „Here Come the Lords“, které obsahovalo zároveň jejich největší hit „Chief Rocka“ a další 4 úspěšné skladby, které se dostaly do Billboard charts.

Ani ne o rok později vydávají album „Keepers of the Funk“ s hity „Flow On“ a „Tic Tok“. I přes pětiletou pauzu (1994 – 1999) neztratili L.O.T.U.G. svou poctivě vydobytou pozici na americké scéně a jejich show by měla patřit k tomu nejlepšímu, co můžete aktuálně ze zlaté éry rapu slyšet. To vše i přesto, že poslední řadový disk dorazil před dvanácti lety.

Pakliže by vás nezajímaly samotné závody, v prodeji jsou též vstupenky pouze na koncert (vstup do areálu od 18h) za 350 Kč. Veškeré info je zde.

 

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz