hledat

Tags:

Zlatá žíla z Katovic vykazuje generační přesah díky hostům. A ty bubny? Už za pár týdnů budou kopat

Sdílej

Uteklo to jako voda, a přesto se to zdá být jako věčnost. Od poslední desky „REset“ uběhl rok a půl, ale již více jak šest měsíců bedlivě sledujeme, co nám Rahim a Fokus nabídnou na své páté společné desce. Uskupení Pokahontaz, které převzalo otěže po legendární Paktofonice. To je historie tesaná do kamene, to jsou kořeny pevně zarostlé v polském rapovém lese. Nebudeme přehánět, ale pár jednohubek je venku, a s čistým svědomím hlásíme, že se naši severní sousedé možná dočkají desky roku.

Pokahontaz není českému publiku zase až tak cizí, neboť se pyšní již několika starty na festivalu Hip Hop Žije. Asi bychom se nezlobili, kdyby dorazili i letos. Dlouho se mlžilo, jakou podobu bude mít jejich nové album „Renesans“. Nyní již víme, že hosté je možné registrovat ze staré školy, ale nechybí ani mladé tváře.

A ty produkce? Beaty jak diamanty. Na ty už jsme ale v uplynulých měsících několikrát upozorňovali. V samotném závěru měsíce června vypluje disk na povrch a nikdo nepochybuje, že se máme na co těšit. Tahle placka čítá generační i hudební přesah. Jen škoda, že tracklist čítá jen dvanáct stop.

Tracklist:

1. Z innej bajki
2. Średniowiecze ft. donGURALesko
3. Sojusz ft. Cheeba
4. Diler liter ft. Vito Bambino, Minix & T. Bies
5. All inclusive ft. Kleszcz
6. Nie zawsze ft. Vixen
7. Letnie dzieci ft. YoT
8. Lepiej późno niż nigdy
9. Nie mów do mnie
10. Błędne koło ft. LotDrozda
11. Burza mózgu ft. Bober, Young Igi
12. Renesans

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz