Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

Podpultura – Kyselý deště

Sdílej

ACiD Prince, Gruzo a JPQ po řadě sólových projektů konečně představují společný materiál "Labyrint", který vypouští mezi hiphopový lid pod hlavičkou Podpultury. Textům je vlastní tematické rozpětí od atomu až po vzdálené galaxie, produkce EP je pak rozprostřena na bedrech všech tří zúčastněných a i přes jejich odlišný rukopis drží koncept.
 
Desku se rozhodli podpořit psychedelickým videoklipem na skladbu "Kyselý deště" a jeho realizaci svěřili Martinu Hrnčířovi a kreativnímu kolektivu Planeta Ryb. K natočení trippy vizuálu, ve kterém si vystřihl epizodní roličku i "recepční" Karaoke Tundra, měli pro sebe k dispozici celý hotel; temné chodby, vyčerpávající natáčení a nedostatek spánku zapříčinil lehčí halucinace i u části štábu. Ale to už je jiný příběh…
 
EP "Labyrint" je volně ke stažení zde, a k poslechu na všech velkých streamovacích službách. Jako bonus Podpultura dává k dispozici i instrumentální a akapela verze všech skladeb. Křest "Labyrintu" proběhne 3. června v dejvické Klubovně, pokud byste ale Podpulturu chtěli vidět dříve, můžete je bookovat na podpultura@gmail.com.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *