hledat

Tags:

Ninho je hybnou silou své generace. Jeho extrémní vliv na mládež potvrzuje i nový disk

Sdílej

Vysoký věk není zárukou, že budeš tím hlavním vlkem na scéně, jehož štěkání se bude rozléhat do všech koutů tvé země. Někteří mladí, i přes fakt, že jsou stále na začátku, se mohou pochlubit extrémním vlivem na svou generaci. To je nepochybně případ Ninha, který ve Francii vydává své druhé sólo.

Ninho již v minulosti dokázal, že může zaujmout široké spektrum posluchačů. I jeho debut vykazoval pestrost i sílu a ihned se katapultoval na přední příčky v prodejích. Pro mnohé je v zemi galského kohouta příkladem, jak se z pouličního freestylera vypracovat v jednu z vůdčích tváří scény. V minulém roce se nám připomněl mixtapem „M.I.L.S. 2.0“ a jeho hudba byla k poslechu ve formě soundtracku v posledním dílu komediální série Taxi.

Nové album nese název „Destin“ a světlo světa spatřilo 22. března pod záštitou stáje Mal Luné Music. Výsledkem je celkem 18 skladeb, ve kterých je možné registrovat zvučné hosty jako Niska či Dadju. Svým obsahem se blíží časově téměř k celé hodině, což je slušná porce v dobách, kdy mají desky i dvacet minut. A opět kvitujeme pestrost a nezaměnitelný rukopis.

Tracklist:

01. Sans peine
02. La vie qu’on mène
03. Goutte d’eau
04. Paris c’est magique
05. Jeune Lossa
06. Tokarev
07. La vivance feat. Koba LaD
08. Big Pac
09. NI
10. Maman ne le sait pas feat. Niska
11. L’ancien
12. Jamais feat. Dadju
13. Jusqu’à minuit feat. Jul
14. Putana
15. À Kinshasa feat. Fally Ipupa
16. Zéro paluche feat. Tito
17. Money feat. Faouzia

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *