hledat

Tags:

Jsem jen herec ve svém filmu, říká spokojený Danny Brown o práci s Q-Tipem. Jak zní pilotní singl?

Sdílej

Jak už na startu léta zaznělo i na bbarak.cz, detroitský šílenec Danny Brown se nám opět vrací k hudbě a to nikterak nevýznamně. Čtvrtý říjnový den mu totiž na Warp Recods vychází nové a celkově již páté řadové album „uknowwhatimsayin“.

Kampaň započala zveřejnění nového video singlu „Dirty Laundry“. Bláznivým vizuálem podpořenou píseň mu pomohl vytvořit Q-Tip z legendárních A Tribe Called Quest, který je mimochodem výkonným producentem celého projektu, což všemu přidává na zajímavosti body navíc.

„Nebyl prostor pro chyby. Q-Tip chtěl, abych se vrátil k éře sebevědomého rapu a ego věcem. Dal mi úplně nový pohled na hudbu. Toto je jeho album. Nenesu žádný kredit. Jsem jen herec ve svém filmu. Bylo to pro mě mnohem méně stresující. Dříve jsem u tvorby tracků prožil hodně bezesných nocích, teď už se toho nebojím.Musel jsem se jen předvést a rapovat, což pro mě byla opět zábava,“ podělil se o své dojmy nenapodobitelný michiganský tvůrce.

Celkově se bude v necelých čtyřiatřiceti minutách podávat jedenáct skladeb. Mezi hosty jsou i Jpegmafia nebo Run The Jewels, ale to bychom předbíhali už moc.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1