hledat

Tags:

Grammy, světové DMC tituly, šňůry s Beastie Boys, Cypress Hill i Metallicou, hraní na Olympiádě i v Bílém domě…na Kemp přijede Mix Master Mike!

Sdílej

Mix Master Mike je pán! Pokud je pro vás lehce obskurní svět turntablismu tajemnou jeskyní, do které jste nikdy nevstoupili. Pokud intenzivní skrečování neškrábe vaše ušní bubínky zrovna příjemně.

Beat cut jsou dvě slova, co se nekamarádí a Invisibl Skratch Piklz je pro vás podivná zkomolenina, pod kterou se vám vybaví mlhavé vše a naprosto konkrétní nic zároveň.

I tak zcela jistě znáte mistra 2 gramofonů a 3 M. Mix Master Mike je DJ kapely Beastie Boys. Mix Master Mike je sedm let čestným členem Rock N Rollové síně slávy. Mix Master Mike objel svět nejen s Beasties, ale i se Cypress Hill nebo Metallicou na jejím stadionovém tour, hrál na zahájení Olympiády ve Vancouveru nebo na mejdanu Baracka Obamy v Bílém Domě.

Mix Master Mike má doma Grammy a 3 páry zlatých gramců za 3 světové DMC tituly v řadě. Podle USA Today je „nejlepší DJ na světě“…

C̶a̶u̶s̶e̶ ̶N̶O̶b̶o̶d̶y̶ ̶C̶a̶n̶ ̶D̶o̶ ̶I̶t̶ ̶L̶i̶k̶e̶ ̶M̶i̶x̶ ̶M̶a̶s̶t̶e̶r̶ ̶M̶i̶k̶e̶ ̶ Ne, opravdu není nikdo, kdo by to dělal jako Mix Master Mike. Koukni na video k 3 MCs And 1 DJ a další slova nebudou potřeba.

HIP HOP KEMP 2019:

TECH N9NE /USA/
HOCUS POCUS /FR/
KONTRAFAKT /SK/
MIX MASTER MIKE /USA/
MASTA ACE & MARCO POLO /USA/
SMIF N WESSUN /USA/
THE ALCHEMIST /USA/
CLEAR SOUL FORCES /USA/

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz