hledat

Tags:

Španělská kráska se striktním a energetickým rapem se řítí na Prahu. Chceš být u toho zdarma?

Sdílej

Striktní a klasický rap s hrdla drobné španělské krásky poutá naší pozornost v redakci Bbarak.cz již nějaký ten pátek, o to více kvitujeme, že na české publikum nezapomíná. Sedmnáctého červnového dne se vrací do srdce starého kontinentu v rámci své evropské tour a odbyde si tak premiéru v Praze. V klubu Rock Café nebude sama, o zábavu se ten večer postarají také Pain nebo s DJským setem Josef Baierl.

Ovládla španělské festivaly, poradila si s punkovou kapelou Kaos Urbano v zádech a pomáhá dalším začínajícím tvářím ze své země. Ambasadorka devadesátkového rapu s prvky zpěvu má na svém kontě celou řadu hymen, které baví i za hranicemi její země. Nyní bude poprvé v Praze, aby na stagi klubu Rock Café demonstrovala svou sílu v hrdle i mysli. Byla by škoda nebýt na místě činu také, o to více, když je tu možnost ukořistit pár vlezů gratis.

Soutěž o 2 lístky do Rock Café:

Odkud je Santa Salut?

a) Andalusie

b) Aragonie

c) Katalánsko

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do čtvrtka 15. června. Jako předmět zprávy uveďte Santa Salut a kvůli guestlistu nezapomeňte přiložit také vaše civilní jméno. Hodně štěstí!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Prahou bude hřmít španělština. Už za necelý měsíc v ní vůbec poprvé vystoupí Santa Salut

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1