hledat

Tags:

Zkrat a Raek, který se přibližuje vizáži Action Bronsona, stále drží vlajku Divokýho západu

Sdílej

Pokud o sobě můžete říci, že jste absorbovali hip hop i před sedmnácti lety, nepochybně vás tehdy neminulo ani kultovní a zlidovělé demo ze západních Čech, jehož autorem byl mnohohlavý kolektiv Divokej Západ.

Ti nejméně výrazní členové už sice mají za sebou profesní smrt a je to dobře, neboť byli marní už i na startu milénia, nicméně několik interpretů v rámci branže stále dýchá…

Kromě Olivera Lowe, u nějž čekáme na třetí studiové album tak dlouho, že jsme si okousali již pátou generaci nehtů, tu a tam prokazují aktivitu také Zkrat Kratochvíl nebo Žil Moc, jejichž hudební pozdravy můžete znát i z projektů typu 2. Jakost či PNZKJS.

Aktuálně před námi leží nový video singl „S.O.S.“, jehož autorem je po lyrické i instrumentální stránce Zkrat, jenž se v této souvislosti převtělil do nového pseudonymu George Jones a v sezoně 2019/2020 hodlá přijít s celým albem.

Autorem druhé hostující sloky je největší rapový fanoušek Žentouru Raek, jehož by si někdo díky čerstvému vizuálu mohl klidně splést s pohublým Action Bronsonem.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1