hledat

Ty Nikdy klan zajatcem v divočině: Tak začíná příprava na stájovou desku nahrávanou v Berlíně

Sdílej

Není zvykem, že by se tahle početná banda sešla na jednom místě v kompletním složení. Divočina a klid od městského ruchu však působil blahodárným způsobem na jejich tvůrčí mysl. Ty Nikdy patří k nejsilnějším tuzemským labelům, proto je druhá týmová dlouhohrajka pod velkým drobnohledem.

„Myslím, že všechno funguje na bázi rodiny, že už se známe fakt d ostatečně. To je hlavní výhoda desky, kterou děláme.  Že to nebudou jen tak poslepovaný sloky za sebe,“ přiznal vládce labelu Idea. Výsledek se nahrával ve studiu v berlínské čtvrti Kreuzberg. Na této adrese však nevznikaly jen zvukové stopy, nýbrž i dokument o nové desce, která zatím nemá jméno.

Těšit se můžeme tedy na všechny rappery a producenty této stáje, jenž nás hojně zásobují nejen sólovými materiály, ale i různými projekty. Jaký ponese deska název? „Momentálně hledáme ten nejlepší a vybíráme asi ze tří variant. Jedna z názvů nás navádí právě i na určitou provázanost celýho alba,“ dodává Idea, který věří, že další album z této stáje bude mít také svou sílu. Letos je to zatím plodný rok od této bandy, což dokládají například nosiče DJe Fattea, Resta či Matyse.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?