hledat

Tags:

Skepta je magnet na hity. Stane se jeho poslední deska opět nejžádanějším zbožím na Ostrovech?

Sdílej

Asi jen stěží byste v povodí Temže hledali ostřílenějšího zástupce grime music. Rapový mocipán z Tottenhamu, tedy severního Londýna, moc dobře ví, jakou polívčičku svým fans uvařit. Pod velkým drobnohledem vychází také jeho nová deska „Ignorance Is Bliss“. Proč? Protože krok zpět přeci Skepta udělat nemůže, ale jak výrazně lze ještě jít směrem kupředu?

Joseph Junior Adenuga Jr. V roce 2016 vydal album Konnichwa, které se ještě téhož roku dočkalo ocenění Mercury Prize. Jednoduše si pod tím představ ódy a chválu, neboť je to jasný signál, že jeho placka se stala nejžádanějším zbožím na Ostrovech. Skepta, krátce spojený například i s legendární formací Roll Deep, se o dvanáct měsíců později rozhodl vypustit EP Vicious v digitální podobě.

Minulý rok jsme zaznamenali lehký půst, ale již tehdy bylo avizováno, že v závěru května bude všechno odčiněno. A výsledkem je „Ignorance Is Bliss“ čítajících třináct věcí a pestrý výčet hostů. Vydáno tradičně pod labelem Boy Better Know, kde se stal již v roce 2006 jedním ze zakládajících členů. A nyní budeme s napětím pozorovat, jak si páté studiové album Skepty povede.

Tracklist:

01. Bullet From A Gun
02. Greaze Mode feat. Nafe Smallz
03. Redrum feat. KEY!
04. No Sleep
05. What Do You Mean feat. J Hus
06. Going Through It
07. Same Old Story
08. Love Me feat. Cheb Rabi & B Live
09. Animal Instinct feat. Lancey Foux
10. Glow In The Dark feat. Lay Z & Wizkid
11. You Wish
12. Gangsta feat. BBK
13. Pure Water

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz